Rockie Fresh nadělil v jeden den klip a mixtape

Loni vypustil mixtape, podepsal smlouvu s Maybach Music a objel města Severní Ameriky. Včera přišel s mixtapem Electric Highway a přidal k tomu i klip. Je mu 21, narodil se v Chicagu a jeho jméno zní Rockie Fresh.

O Rockiem jsem poprvé slyšel v roce 2010, kdy vydal mixtape The Otherside. Ztratil jsem pak přehled o jeho tvorbě. to se změnilo když loni v lednu vypustil Driving 88. Velmi kvalitní nahrávka s prodkuci od The Gift, Blended Babies či The Kickdrums. Na mikrofónu pak vypomohli Phil Adé, Rebecca Jordan, King Louie a Casey Veggies, se kterým nahrál výtečný titulní song. V červenci potom Rick Ross oznámil, že je Rockie Fresh nejnověším členem Maybach Music Group

Jako první projekt pod novým labelem včera vydal mixtape Electric Highway. Ten byl oznámen zároveň s podepsáním smlouvy a předcházelo mu také také tour po Severní Americe. Jako první do světa vypustil singl "I'm Wit It" a následně klip k songu "Nobody". Začátkem ledna přišel další dárek v podobě skladby "Superman OG" s produkcí od Lunice, který se 4. března poprvé představí v Lucerna Music Baru. Tři hodiny před včerejším mixtapem se objevil i další klip "Warning". Stahuj Electric Higway ZDARMA!

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná