RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rick Ross za mřížemi bez možnosti kauce?

Hodně gangstas rapuje, ale ne moc raperů je hodně gangsta. Rick Ross si své dekórum udržuje a potvrzuje, že žije to, o čem píše. Posledně se mu povedlo nechat se chytit a zavřít dvakrát během jednoho měsíce. Chce Rick konkurovat svým trestním rejstříkem DMXovi, nebo má jen smůlu? A co vlastně udělal?

První zatčení z před dvou týdnů svět neobletělo, jelikož se jednalo o pouhou držbu marihuany a Rick Ross byl po pár dnech přepuštěn z basy. Dvacátého čtvrtého června se však do jeho paměti vryje určitě na dýl, jelikož byl zadržen a předveden k trestnímu řízení i se svou ochrankou.

Dle policejní zprávy se Ross dopustil napadení, věznění proti své vůli a těžkého ublížení na zdraví, poté co se svým ochrankářem napadli Rossova zahradníka Jonathana Zamudio. Napadený vypověděl, že byl svázan a vězněn v domě proti své vůli a opakovaně mlácen do tváře pistolí, co mělo za následek roztříštění chrupu. Zamudio dle zpráv z lokálních zdrojů není schopen přijímat tuhou potravu ani používat čelistní kloub. Tento útok s největší pravděpodobností zanechá trvalé následky.

Oba dva útočnící byli zadrženi bez možnosti kauce a první slyšení je součastně stanoveno na prvního července 2015. Jako několikanásobný kriminálník může Rick Ross v případě odsouzení ztratit možnost cestovat mimo USA, což by mohlo znamenat, že jeho vystoupení v Evropě v roce 2014 byli nadlouho posledními.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná