Rhymesayes nabírají ženskou posilu. Znáte ji?

Fanouškům klasického hip hopu není pravděpodobně nutno jednu z královen současného ženského rapu vůbec představovat. Pokud myslíš, že jde o Niki nebo Igy, si pěkně mimo. Ale i tak nic nevypínej, dovzděláš se. Kdo je tedy novým koňem, nebo spíše kobylou stáje Rhymesayers Entertainment, která je domovem jmen jako Brother Ali, Atmosphere nebo Aesop Rock?

Samozvaná královná světa ženského rapu, Sa-Roc, si postupně budovala svou popularitu mezi indie rapery v USA a jejich publikem. Objevila se na několika povedených featech se známymi jmény. Alba posílá ven jak na běžícím páse a nechybí ji lyrika, ani úděrné podání. Přidejme neobvyklé zabarvení hlasu a neotřelou image. A seznam důvodů, proč ji vzít pod křídla je rázem delší. Tohoto talentu se nebáli chopit lidi z labelu Rhymesayers. Již léta sdružují rapery orientované spíše na obsah a sdělení, tudíž Sa-Roc byla jasnou a rozumnou volbou.

Spolu se svým manželem, který si říká Sol Mesiah a je jejím dvorním producentem, posílají ven první singl pod křídly nového labelu. Queen Ting. Sa-Roc je stělesněná originalita. V podání, ve sdělení, v image. Určitě o ní ještě uslyšíme, nebojte se. Snad i častěji než do teď.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná