Pusha T i Malice připravují sólo projekty

Přesněji No Malice, ale já jsem zvyklý na jeho jméno z Clipse, které budu používat i nadále. Nejdříve navštívíme v hudbě méně aktivního z bratrů Thortonu a tím je Gene tedy No Malice.

Ten se po Til the Casket Drops dal na dráhu spisovatele. Předloni vydal memoáry Wretched, Pitiful, Poor, Blind & Naked a minulý rok už zase začal být viditelnější i v hudbě. On a Lecrae nahráli track Darkest Hour a Malice potom ohlásil sólový debut Hear Ye Him, ze kterého vypustil dva singly včetně klipů. Nejnovější singl Smoke & Mirrors vyšel minulý týden a hostem na něm je kolega z Re-Up Gangu Ab-Liva. I Ab-Liva připravuje sólo projekt, The Truth Shall Set You Free, a tento singl najdeme po vydání i tam. Zajímat vás možná bude i to, že track produkoval !llmind.

To Pusha T je vidět neustále i díky tomu, že patří mezi nejžádanější hosty. V nedávné době si jej zavolali Ludacris, Fabolous, P.A.P.I. nebo Troy Ave. To byla začátkem roku a za další dva týdny stihly vyjít spolupráce s Gilliem da Kid a posléze i s rozjetým Gunplayem, kde diktují oba zúčastnění. Pusha T se ale soustředí i na vlastní tvorbu. Mixtape Wrath of Caine se nezadržitelně blíží, protože vyšel trailer a poté i singl Millions. Pusha už stihl natočit i klip a jelikož se točilo v Miami, tak dorazil i hostující Ricky Rozay. Na place byly miliony ve zlatě a autech. Následovat bude sólo album My Name is My Name a potom už třeba bráchové nahrají další společnou desku.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná