RUKAHORE_SHOP_BANNER

Prodigy plánuje vydat v příštím roce hned dvě knihy

Zatímco naše dřívější papírová forma magazínu rozebírala rapové desky vzniknuvší za mřížemi, knihy s podobnou tématikou naším hrdinům zatím moc nejdou. Přitom faktů lze do papírového formátu nastrkat vždy víc než do rapové sloky. Prodigy, jenž má v pobytu v lapáku nemalou praxi, chystá knihy z tohoto prostředí hned dvě.

 
Prodigy a vlastně i Mobb Deep jsou v poslední době tak trochu dítětem štěstěny. Částečně výběrové album "The Infamous Mobb Deep" kapely z loňského roku se dočkalo vesměs kladného přijetí, což je vzhledem k dlouholeté studiové pauze malý zázrak. Prodigy pro změnu přišel s nahrávkou "Young Rollin Stonerz", kterou připravil s Boogzou Boogetzem. Nyní slibuje vydání hned dvou knih v příštím roce, přičemž obě čerpají z jeho zkušeností s vězením.
 
První titul "Commissary Kitchen" popisuje server hiphopdx.com jako "částečně vtipnou sbírku příběhů a částečně jako knihu receptů" a čtenáři by se v ní měli dozvědět něco o podmínkách života v americkém vězení. Člen dua Mobb Deep chce v deseti kapitolách popsat své problémy se stravováním či emoční stres, který zažíval v době svátků. Do jaké míry můžeme brát slova o jídle jako metaforu, uvidíme ve druhé polovině příštího roku.
 
Druhá kniha "The State vs. Albert "Prodigy" Johnson" je celkovým vyprávěním interpreta o okolnostech kolem jeho uvěznění na tři a půl roku v roce 2007, kdy byl souzen za ohrožování střelnou zbraní. Prodigy chce v této knize popsat své zkušenosti s vězeňským systémem v USA a vlivu uvěznění na jeho kariéru. I tuto publikaci si budou moci fanoušci přečíst ve druhé polovině roku 2016.
 
Prodigy pracuje na obou titulech se spisovatelkou Kathy Iandoli. Na český překlad některé z knih ovšem mohou tužemští fans zapomenout. Lze však předpokládat, že originál bude k dostání v digitální podobě.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná