Pomůžeš Brooklynskému guru pozvednout české talenty?

Každý talent potřebuje lehce usměrnit a pomoct se najít. Tohle přesně dělá nezisková organizace Beztíže, která je součástí Domu dětí a mládeže v Praze 3. V minulosti se jim povedlo pomoci zviditelnit žižkovskou crew United Gipsy Crew a letos by rádi tuto šanci nabídli dále. Avšak jak to u neziskovek bývá, potřebují k tomu i tvojí pomoc. Budeš fella?

Za pomoci Brooklynského guru Spirit Childa se pokouší nízkoprahová organizace Beztíže rozjet workshop pro začínající emcees a umělce, které zajímá rap a mají chuť se na jeho tvorbě podílet. Primárně se však soustředí na skupinu mezi 6 a 26 lety, která je vystavená vyšší míře nežádoucích sociálních jevů, nebo-li těžké životní situaci. Snaží se mladé usměrňovat a motivovat k zvládání každodenní reality. Hudba je nástrojem k seberealizaci a tak se dostává prostoru k vyjádření svých názorů a konfliktů nenásilní cestou.

Brooklyn se od Žižkova sice zcela jistě liší, avšak sociální analogie lze najít. Proto se do projektu zapojuje Spirit Child, který v Brooklynu vyrostl a vyrazil z něj do světa rozdávat své moudro a pomoct mladým, začínajícím talentům. Avšak jeho cesta něco stojí, proto se nadace Beztíže rozhodla oslovit věřejnost a zažádat tak o pomoc při financování tohoto projektu. Dokážeš si odpustit nový snapback nebo pár drinků v pátek na baru a přizpět na dobrou věc i ty? Ano? Tak tak udělej zde!

A když si sám mladým talentem, neváhej a přihlaš se ještě do workshopu, který proběhne již 23.5.2015, v stejnojmenném klubu na adrese Beztíže, Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Na Balkáně 2866/17a, 130 00. Přihlásit se můžeš na webu Beztíže nebo facebookových stránkách.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná