Nový prezident GOOD Music je stále nedotknutelný

Kanye West se poslední dobou věnuje spíše módě a míří na pozice nejvyšší, takže pokud chce být prezidentem Spojených států, musí přenechat velení svého labelu někomu jinému. Jako nejvhodnější kandidát se mu jevil Pusha T. Hlavně díky svým dlouholetým zkušenostem v hudbě i byznyse.

Na začátku týdne tedy proběhlo střídání stráží a Q-Tip, Mos Def, Big Sean, CyHi the Prynce a další tak mají nového šéfa. Ten chce nadále budovat značku, směřovat ji určitým směrem s tím, že kreativní svoboda má zůstat v rukou samotných interpretů. Možná dojde i na očekávané pokračování Cruel Summer. Hlavní ale bude, aby stejnou pozornost dostali všichni členové. Je totiž celkem zvláštní, když je někdo u labelu jen krátkou dobu a má hned venku EP či dokonce album, a takový Cyhi čeká už pět let. Uvidíme, jak se s tímto úkolem Pusha popere. Pomáhat mu bude jeho dlouholetý manažer Steven Victor, který obsadil pozici A&R.

Největší prioritu teď má sám Pusha. Jeho druhé album King Push totiž bylo již několikrát ohlášeno na nějaké období, dokonce i na přesné datum, ale následně přišel odklad. Pusha prozradil, že letos určitě nevyjde, ale do konce roku se k nám dostane nějaká ochutnávka. A ta už stihla vyjít. Dostala název Untouchable, podle Biggieho samplu, a Pusha v ní oslavuje své povýšení. Hutný beat obstaral Timbaland a přestože on i Pusha jsou z Virginie, tohle je jejich první spolupráce. V New Yorku se navíc odehrála malá listening session pro fanoušky a novináře, takže víme, že Timbo bude na albu ještě dvakrát.

Pusha T se celkově obklopil jen těmi největšími. Z producentů to byli Hudson Mohawke, Q-Tip, J. Cole, DJ Mano, Boi-1da, Puff Daddy a samozřejmě i Kanye West. I hosté jsou zvučných jmen: Jill Scott, The-Dream, Future, Kehlani, A$AP Rocky a Beanie Sigel. Na závěr přiložím informaci, která byla odprezentována jen tak mimochodem, ale fanoušci si ji vyložili po svém a určité informaci ji ještě doplňují. Billboard informuje, že všechny ukázky, které slyšel, pochází z King Push: Darkness Before Dawn (The Prelude). Podtitul naznačuje, že se jedná jen o předehru k něčemu většímu. Pusha T poté v rozhovoru pro HOT 97 řekl, že půjde o hodně temné a experimentální album, které vyjde do konce roku. Podle tweetu adidas možná už 27. listopadu. Během příštího roku potom vyjde King Push. Alespoň tak to chápu já a nemálo dalších lidí na internetu.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná