RUKAHORE_SHOP_BANNER

Novinky od Doomtree zvukem i obrazem

Nezdá se to, ale od vydání druhého společného alba kolektivu Doomtree uběhnou už brzy tři roky. Tři roky jsou asi ideální rozpětí mezi jednotlivými deskami, protože další je na obzoru.

Album vzniklo během léta tradičním Doomtree způsobem - společným pobytem na chatě v lesích. Sice ještě není oficiálně oznámeno, tudíž se neví, jak se bude jmenovat a kdy přesně vyjde. Ale asi to nebude za dlouho, protože první singl .38 Airweight už je venku a reakce na něj jsou pozitivní.

Co už se ale ví, je datum vydání nového projektu od Simse. Field Notes vyjde 2. září a bude obsahovat jenom sedm stop, ale jestli budou všehny jako This is the Place nebo nově vydaná Uh Huh, tak raději sedm takových, než čtrnáct polovičních. Zatím posledním albem od Doomtree je loňská deska Parts of Speech od Dessy, kterou nedávno představila naživo i v Praze. Jeden ze songů, který na albu vyčnívá, je Fighting Fish, který teď dostal i klip. Poslední měsíce byly u Doomtree poměrně klidné a vypadá to, že situace se brzy změní.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná