Nejdřív EP, potom deska s Kool G Rapem, hlásá Necro

Kdyby statistický úřad počítal v Čechách příznivce Necra, určitě by jich nebylo tolik jako třeba stoupenců rytířů Jedi. A i když je kariéra šéfa Psycho+Logical Records už dávno za zenitem, je tu spousta fanoušků, kteří se vždy rádi nechají pozvat na jeho strašidelný výlet do záhrobí či do zvrhlého pornoklubu.

O tom, že natáčí společnou desku s legendou Kool G Rap, který se za poslední roky objevil snad už na desítkách underground deskách, jsme vás už informovali. Mě ale zajímá jak je s prací daleko a co je u něj ještě nového, tak opět beru do ruky desku na vyvolávání stvoření ze záhrobí a budu se snažit navázat spojení s druhou stranou. Odpověď přichází dřív, než jsem stačil omýt zakrvácený pentagram.

Zrovna teď dokončuju mix mojeho nového E.P. The Murder Murder Kill Kill, které se bude následně masterovat a poté určím den, kdy vyleze na světlo boží. Venku je už novej klip “No Concern“, který má už víc jak 160 tisíc zhlédnutí. Stříhám už i druhý klip ke skladbě “Tough Jew/Rabbi Holding Guns", který bude pro všechny gangstery s židovskými kořeny. Rozpracoval jsem i track “Toxsik Waltz", ve kterém si zahraje jeden známej holywoodskej herec Jay Baruchel. Už jsem taky minimálně za polovinou cesty k dokončení desky The Godfathers, která bude šílená a na kterou se strašně těším. Pořád se něco děje, tak buď v pozoru.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná