RUKAHORE_SHOP_BANNER

Na čem pracuje naše nejvýraznější MC v sukni Lara 303?

S českým rapem v sukních je to pořád dost na štíru. Pro mě osobně je stále suverénně nejvýraznější Lara 303, jejíž hlas a projev je opravdový jako její texty. Ve skladbě “Spokojenost“ prozradila, že miluje na chvíli se schovat a pak zase být světa střed a to taky dělá. Od jejího debutu už uplynula nějaká ta voda, ale teď už má zase snad napilno. V rámci HipHopOlympiády vybírá nejlepší kapelu/ interpreta, dodělává featuring s Monikou Bagárovou a mluví se i o novém albu. Co je teda u ní nového?

„Ahojte, cestuju do Maďarska a momentálně dovybaluji poslední věci do nového bydliště v Praze, adaptuju se na nové pozici v nové práci“ A o jakou že to jde práci? „Přešla jsem do Prahy kvůli pozici manažer bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí - ve zkratce manažer HSE - mám na starosti 4 fabriky. (Ale zatím su ve zkušební době tak uvidíme).

A jak se Lara dostala ke spolupráci s hvězdou ze Supestar Monikou Bagárovou? „K Monice jsem se dostala tak, že jí Opia míchal desku a poznal se díky tomu s Pepou Bagárem (Moničin otec), kterého jsem občas potkala i já.  No a Monča teď nahrávala u Ondry Žatkuliaka a padlo slovo, že by se do té skladby hodil rap. No a Pepu Bagára i Ondru Žatkuliaka jsem napadla já.

Kromě toho zasedá v početné porotě v soutěži 5Elements HipHopOlympiáda a o své úloze upřímně prozrazuje: „Poslouchám nové talenty, co poslali ukázky svojí tvorby do soutěže. A že je to pořádný záběr na trpělivost.“ Přesto na otázku, jestli nemá problém se soutěžemi tohoto ražení, na které dost lidí kouká skrz prsty, odpovídá: „Proti talentovým soutěžím nic nemám, je dobré dostat v životě šanci.

No a nakonec mě zajímalo, jak to vypadá s novým materiálem, kdy už konečně nadělí sourozence k debutu Revoluce z roku 2009 a jestli už má tušení v jakém duchu se ponese. „S DJem z United Flavour chystám sezení ohledně započetí prací na nové desce. Představu o desce ještě nemám, snad jen, že by měla být zpěvnější a veselejší než ta první. Vidíme se 20.2.2012 v Chapeau Rouge na Freestyle Mondays!“

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

cuk00r
  • cuk00r
  • 00.49 dne 14.02.2012

talentova sutaz....boze moj to uz do akych sraciek idete ?si myslite, ze toto je nejaka superstar alebo co ?dpc preco musela priroda dovolit aby sa kotili belosi ?prisiel skurveny beloch a spravil z ciernej hudby bielu na zaklade, ze zacal rap tlacit do mainstreamu.zacalo to uz s bísty bojs.konci to s talent show v cr

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná