Mladá krev ze všech koutů USA ukazuje své kvality

King Mez se tady neobjevuje poprvé. Stále platí, že jeho album Long Live the King patří mezi to nejlepší, co letos vyšlo a po jeho vydání se na něj zahraniční weby začaly více zaměřovat. A to je jen dobře, protože pokud se podíváte na nový klip Morris, tak si řeknete, proč nemůže podobných klipů být více. Jestli to z klipu není zřejmé, tak zobrazuje mladého Meze, který musel překonat negativní vlivy ve svém okolí. A zatím si vybral správnou cestu.

Raz Simone si tímto odbyl premiéru na BBR a pokud bude pokračovat stejným stylem jako doteď, tak ho zde neuvidíte naposledy. Až do nedávna mi tohle jméno nic neříkalo, ale pak jsem narazil na novinku Cheap Money, vrátil jsem se k jeho březnovému projektu Cognitive Dissonance a teď čekám na druhý díl, který se k nám má dostat již brzy. V Seattlu musejí mít něco ve vodě, protože jinak není možné, aby takto malé město produkovalo tolik kvalitních rapperů. Jestli si vás při sledování promyšleného vizuálu nepodmaní upřímné rýmy a v pozadí hrající klavír, tak to nevzdávejte a počkejte si na třetí sloku. Mos Def si jako support na turné nevybere jen tak někoho.

Fashawn je jméno, které nepotřebuje představovat. Jeho dlouho očekávaná a odkládaná druhotina The Ecology měla vyjít 30. září u Nasova labelu Mass Appeal, ale odklad byl nevyhnutelný a přesné datum jsme nedostali, ale letos už to nebude. Čekání na začátek příštího roku si zkraťte prosluněným singlem s Domem Kennedym a Exilem na beatu. A co kompilace labelu Mass Appeal? I ta nevyšla v termínu a zatím se neví, kdy se tak stane. Ale víme, kdo všechno na albu bude. Třeba Pimp C, Pusha T, Lupe Fiasco a taky Jay Electronica. Jestli není na vině on. Druhý tracklist patří k albu The Ecology.

1.  Intro
2.  Young Thug, A$AP Ferg, Freddie Gibbs
3.  Lupe Fiasco (Feat. Gizzle) 
4.  Boldy James (Feat. Meek Mill)
5.  Nas (Feat. Boldy James & Mac Miller)
6.  Nas
7.  Pusha T
8.  Kevin Gates
9.  Dave East
10. Pimp C (Feat. Juicy J)
11. Fashawn
12. Jay Electronica
13. YG
14. Goldlink
15. Bishop Nehru
16. Mac Miller
17. Outro

1. Guess Whose Back
2. Higher
3. Something to Believe (feat. Nas & Aloe Blacc)
4. Too Be Young
5. Golden State of Mind (feat. Dom Kennedy)
6. Ecology 2.0
7. Letter F
8. We Grow
9. Out the Trunk
10. It's a Good Thing (feat. Aloe Blacc & Choosey)
11. Mother
12. The Best
13. It'll All Be Over
14. Fuck the World
 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná