Mello Music Group láká na nového člena stáje

Jméno, které při rychlém přečtení může navozovat pocit, že jeden člen Onyxu si zkrátil chvíli krácením svého jména. Ale není tomu tak. Stik Figa, nebo panáček je původem z Kentucky a přináší svůj vlastní pohled na věc.

Stik dostal své jméno od vlastní matky, které vtipně komentovala jeho postavu, která ji připomínala panáčka, kterého často kreslí děti. V angličtině se mu říká Stick Figure. Narozen ve střední částí USA, tudíž ovlyvněn západním i východním pobřežím, Stik nabízí skutečně barevnou kombinaci zvuků i flows.

Jeho poslední album je nazváno Central Standard Time, podle časového pásma, ve kterém se narodil. První zářez pod stájí Mello Music Group čítá devět kousků. Produkce najdeme od stálic typu Apollo Brown nebo Black Milk. Své texty dodali třeba Elzhi nebo Homeboy Sandman. Featů není mnoho, stejně jako skladeb. A to nutí k zamyšlení se, zda nebylo příliš skoro vydat tohle album. Jako celek však Stikova dlouhohrajka funguje dobře a rozhodně neurazí, i když je orientována spíše k černému obyvatelstvu střední části USA, což ji předurčuje více k lokálním, než-li světovým úspěchům. Ale i tak je dobré sledovat růst stáje Mello Music Group, která nabízí kvalitní, lyricky nabitý a vždy relevantní hip hop.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná