RUKAHORE_SHOP_BANNER

Madchilda přešla těžká hodinka, pouští novinku a vydává se na cestu po Evropě

Nejtěžší hodina pro kanadského gremlina už asi zřejmě pominula. Album The Darkest Hour z loňského léta, kde se hned na čtyřech skladbách objevil Evidence, sklidilo úspěch. Bylo dokonce nominováno na nejlepší album roku v undergroundových Faygoluvers Heaven Awards. Teď Madchild přináší nový materiál a vyráží na turné.

V poslední době zaplavily Madchildovy sociální sítě informace o blížící se novince. Na datum 16. března ohlásil vydání singlu Colombian Smoke. Podklad pro slovní hrátky dodal producent Vinnieho Paze C–Lance. Otázkou je, jestli samostatný audiosingl potřebuje takovou dávku promování, nebo se Canadian Werewolf snažil upozornit na nadcházející tour.

Ve zbytku měsíce a začátku dubna navštíví Madchild se svou partou Swollen Members několik kanadských klubů, poté ale vyráží na větší cestu. Dvacátého dubna totiž v Helsinkách startuje jeho European Tour 2018. Ta má celkem osmnáct zastávek, dvě z nich jsou v ČR. Ve středu 25. dubna navštíví BattleAxe Warrior brněnskou Melodku a následující den rozjede bouřku v pražském Stormu. Pokud si tak chcete vychutnat album The Darkest Hour naživo, vstupenky jsou k dispozici na portálu goout.net.

Pro fanatické sběratele asfaltu mám malou poznámku na konec. Kanada oslavuje 21. dubna Records Store Day. K této příležitosti bude v několika nezávislých hudebních krámcích v Kanadě k dostání vinylové vydání Madchildovy první desky Dope Sick. Ta vyjde pouze ve sběratelském počtu 300 kusů.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná