RUKAHORE_SHOP_BANNER

Lil Wayne má další problém. Tentokrát vlastní právníky

Weezy již delší dobu nezažívá úplně top část své kariéry a závěr roku 2015 k němu nebyl o nic víc milosrdný. Poté, co začátkem listopadu vtrhla do jeho domu na Floridě policie, kde zabavila část jeho majetku kvůli dluhům za pronajatý tryskáč, dostal autor série "Tha Carter" další zásah. Tentokrát z vlastních řad.

 
Když Lil Wayne v roce 2011 uvedl v rozhovoru pro rádio Hot 97, že své poslední album "Tha Carter V" vydá v pětatřiceti letech, netušil ještě, jak složitá cesta k němu povede. Po sérii sporů a nezaplacených účtenek však Wayne tentokrát obdržel zásah od vlastních právníků, kteří ho podle serveru tzm.com zažalovali za neplacení účtů za jejich služby v posledním roce.
 
Tým právníků, jenž se rozhodl ke kroku, v němž nejlépe vyniká, významně pomáhal Weezymu v soudním sporu proti šéfovi Cash Money Birdmanovi, kde hrálo o 51 milionů dolarů. Důvodem žaloby, kterou Wayne podal, byla práva na jeho tvorbu po jeho připojení se k Jay-Zho streamovací platformě Tidal začátkem léta. Nyní se budou právníci s interpretem soudit o pohledávky ve výši 375 tisíc dolarů.
 
Je to celkem zvláštní ironie. Umělec zažaluje své bývalé chlebodárce za neuhrazený podíl z nahrávek a sám přitom rok zapomíná platit účtenky za právníky. Ani tato žaloba nejspíš nepošle Weezyho kariéru k ledu, na druhou stranu k vydání "Tha Carter V" také moc nepřispívá.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná