RUKAHORE_SHOP_BANNER

Léčil jsem se a odpočíval, vysvětluje MF Doom tvůrčí pauzu a slibuje rušný rok 2016

Videozpráva, jež přišla od velectěného MF Dooma, mi trochu připomíná hlášku z legendární funesovky Fantomas, kde hlavní zaporák říká: "Potřeboval jsem trochu klidu a ticha". Stejně tak náš maskovaný hrdina se v posledních letech kamsi uklidil a následně vykoukl na několika hostovačkách, aby se nakonec vynořil kdesi na Kubě a řekl: "Rok 2016 bude můj!"

 
Video zveřejněné prostřednictvím platformy HypeTrak zastihuje DOOMa na jednom z kubánských ostrovů, kde King Geedorah toho času žije. Přestože v něm nepadne mnoho slov, buďte si jisti, že se nejedná jen o pár záběrů z poslední dovolené, byť bychom tak mohli autorův příspěvek klidně nazvat. MF Doom slibuje v následujícím roce rušných 365 dní a ve vzduchu létají i otazníky kolem dávno ohlášeného a dosud nevydaného projektu DOOMSTARKS s Ghostfacem Killah.
 
"Mám hodně dobrýho materiálu, kterej půjde ven příští rok," říká Madvillian. "Vím, že jsem byl nějakou dobu mimo váš dohled, protože jsem byl odříznutej. Léčil jsem se, odpočíval a podobný sračky," vysvětluje některé z důvodů svého cestování autor. Konkrétní záměry rapový světoběžník neprozradil, podle serveru hiphopdx.com by však měl instrumentál v pozadí patřit chystanému singlu DOOMSTARKS "Lively Hood".
 
MF Doom se začal v poslední době více objevovat coby host na různých projektech. Zazněl například na vynikajícím, filmově řešeném albu "The Jade Amulet" bandy A State Of Mind jako King Dumille nebo na desce "Bad Neighbour" tria Blue, MED & Madlib. Jeho poslednímu sólovému dítku "Born Like This" pomalu táhne na šestý rok. To už by chtělo následovníka, králi.
 
 
Zdroje: 2dopebyz.com, hiphopdx.com, hypetrak.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná