RUKAHORE_SHOP_BANNER

Konec Dope D.O.D. v původní sestavě!

Vše dobré jednou končí. Po x odehraných shows a několika velice úspěšných albech přichází konec holandské trojice Dope D.O.D. tak, jak ji známe. Co bude dál? Je to snad úplný konec kapely?

Zpráva ze sociální sítě se objevila 22. června kolem desáté hodiny večerní, kde na svém oficiálním profilu Dope D.O.D. potvrzují, že Dopey Rotten končí svou kariéru a opouští formaci. Dle oficiálního vyjádření se Dopey již nějakou dobu necítil dobře a vystoupení jej již nenabíjeli energií ale vyčerpávali. Po kolapsu doma byl podroben serií lékařských testů a postupně se začíná dávat dokupy. Avšak tvrdí, že hudba mu již nepřináší kýžené potěšení jako doteď, proto se rozhodnul svou kariéru ukončit. Nic však nevylučuje a říká, že se uvidí, kam jeho kroky povedou po úplném zotavení.

Jedno je však jasné. Hitovky jako What happened?, Rocket nebo Gate keepers již nebudou mít tu správnou dávku energie. Otázné je, zda jejich nadupaná živá show, postavená hlavně na vzájemném doplňovaní textů a hypemanství neutrpí na své kvalitě. Ostatně, na to se podíváme letos živě na Hip Hop Kempu 2015.

A co Jay Reaper a Skits Vicious? Ve své části vyjádření říkají: "Je jedno, co budoucnost přinese, Dopey bude navždycky naším bratrem a budeme stát po jeho boku ať se děje co se děje. Bolí to vidět přítele a člena kapely procházet přes krizi, mělo to dopad na nás všechny. Počas jeho absence jsme pokračovali v tour a cítili tu novou energií na stagi i mimo něj. Kreativita začala opět fungovat a na úplně jiném levlu. Chceme pokračovat v našem úspěchu a dělat co je pro nás nejlepší. Takže po návratě z tour pár týdnů zpátky jsme si s Dopey-m sedli vyjádřili mu naši podporu a probrali cíle Dope D.O.D. pro budoucnost. A tak bylo rozhodnuto, že se každý ubereme svou cestou. Ikdyž to bylo velice těžké rozhodnutí, myslíme si, že to bude nejlepší pro všechny. Nikdy nezapomeneme na Dopey-ho důležitost a budeme šířit jeho poselství dále."

Dvojice zároveň potvrzuje, že bude i nadále fungovat pod jménem Dope D.O.D. a že všechny dosud nahrané skladby s Dopey-m budou vydány. Smutný to den pro fanouška hardcore rapu.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná