Kendrick Lamar s kolegy z TDE v nových věcech

Tak co tu máme? Vůdce tlupy Kendrick vydal klip k singlu, Ab-Soul se objevil v klipu a nabízí i audio singl a s něčím novým přišel i Schoolboy Q.

Takže Jay Rock opět nic, což je vtipné, protože měl jako první velkou smlouvu, velký singl a odstartoval účinkování Black Hippy v XXL Freshman Class. I tak je součástí toho všeho nového, co se okolo TDE v posledních dnech událo. Kendrick totiž vydal videoklip k Bitch Don't Kill My Vibe a mezi spoustou lidí v bílém je právě Jay Rock a zahlédnout můžete i Juicy Je. Když si pustíte níže přiloženou director's cut verzi klipu, tak na konci uslyšíte ukázku Death to Molly. Q mě vždy bavil, ale teď musím uznat, že po tomhle a Yay Yay se na Oxymoron těším už hodně. Dále vyšel remixu singlu Work od ASAP Ferga se čtveřicí hostů A$AP Rocky, French Montana, Schoolboy Q a Trinidad James. Klip k tomuto remixu už se natočil se a všech pět v nich zarapuje svou sloku.

Prioritou je nyní Schoolboyovo album Oxymoron, ale už teď je jasné, že další na řadě bude Ab-Soul. Těžko říct, jestli ještě letos, ale nechám se příjemně překvapit. Novinka The End Is Near, kde byl pro výpomoc povolán Mac Miller a na produkci jeho kolega Larry Fisherman, není prvním singlem ze zatím neoznámeného projektu, ale jen jednou ze spoluprací, které vznikly při jejich setkání ve studiu. Není to špatné a těším se na ty další. V úvodu zmíněný klip je Smoke Again z nedávno vydaného alba Acid Rap od Chance the Rappera, které na creamu dostalo skoro perfektní hodnocení. Tématem je oblíbená činnost obou a podle toho je v klipu řádná mlha. A úplně na konec přidám link ke stažení oficiálního mixtapu 2013 XXL Freshmen, protože členy letošní třídy jsou i Schoolboy Q a Ab-Soul. Na něm je jedna nová věc od každého z nich. Ke stažení zde, pokud si chcete je poslechnout, tak běžte sem.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná