Jay Electronica - pamatujete si na něj?

To je ten chlapík z New Orleans co vůbec nezní jak kdyby byl z NOLA, žije v Londýně (už bez Erykah Badu), rád cestuje po Tibetu a vždycky jednou za čas vyleze zpod kamene, aby o sobě dal vědět.

Vylezl předloni s trackem Call of Duty s Prodigym a minulý rok napsal, že album Act II: Patents of Nobility (The Turn), je po letech čekání dokončeno a připraveno na předání labelu Roc Nation. Asi se ztratilo cestou přes oceán. Dokonce na twitteru sdílel tracklist alba, ale to bylo v červenci a od té doby zase nic. Tedy až na prosincové šílenství na twitteru, kde zjevně pod vlivem psal, co si myslí o 50 Centovi, French Montanovi, nebo Trinidadu Jamesovi. V létě slíbený singl s Chrisem Brownem nedorazil, ale Jay-Z má album doma a je to jeho jeho oblíbené album. To se někdo má.

To jsme se dostali k tomu, že Jay Elec se překvapivě ukázal jako host na dvou projektech neznámých lidí. D.Prosper pracuje v hudebním průmyslu už delší dobu, ale dělal tu méně viditelnou práci, kde získal známosti, které si pozval na #ATOM 12.12.12. To jméno CETO mi neříká vůbec nic, ale jsem si jist tím, že spolupráce Hail Mary vznikla kvůli tomu, že je taky z New Orleans. Uvidíme se zase za dva roky s další dvojící skladeb feat. Jay Electronica.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná