Jak naloží se zbytkem roku 2013 Strapo, Tafrob, Jay Diesel, Morelo či Dj Chocolatic?

O víkendu proběhl v Bratislavě festival Hip hop žije, kam se sjelo spoustu známých rapperů. Sobotní odpoledne bylo krásné, slunečné a všichni měli super náladu. Stavili jsme se tedy na slovíčko za Jay Dieselem, Strapem, Tafrobem, DJ Chocolaticem a Morelem a zeptali jsme se jich, co zrovna dělají, jak se mají a zda-li od nich fanoušci mohou čekat ještě něco zajímavého do konce roku.

Jay Diesel byl celkem zaneprázdněn, když jsme na něj narazili. Fotil se právě s horlivými fanoušky u VIP vstupu. Kunny nepřemýšlel dlouho a na naši prostou otázku: „Co Diesel Jay a rok 2013“ odpověděl: "Rok 2013 je pro mě přípravou na další sólový album, který vyjde bohužel až v roce 2014. Nicméně, do té doby mám připravený nějaký projekty, spoustu hostovaček jak s českými, tak slovenskými interprety. Zároveň připravujeme nějaký doplňkový věci, to znamená novej merchandise pro fanoušky, točíme projekt, který nemá vlastně nic společnýho s rapem, ale spíše s mojí osobou. I když, nic společnýho s rapem …, projekt se hlavně zaměřuje na věci okolo mě, co dělám, co mě baví a tak. Rok 2013 tedy singly, nějaký videa. 2014, 15. května, vychází moje nová sólová deska, která má pracovní název„Srdcař", uvedl zakladatel D.Real.C, který je ve hře již více než dekádu.

Pár minut před jeho vlastním koncertem jsme v backstage potkali Strapa. Mimochodem, jako vždy byl skvěle sladěný. Pastelové modré tričko mu do puntíčku ladilo s botami, (to víte, holka si všimne, pozn. red.). Když zjistil, kam směřuje má pozornost, dodal, že vždy, když sladí tričko s botami, je spokojen. Poté se rozpovídal o svém roku 2013: "Zdravím Bbarak, rok 2013 bude ještě určitě zajímavý, a to i navzdory tomu, že nevyjde pravděpodobně žádný celistvý projekt. Nové album máme zatím jen rozdělané, připravujeme ho až na rok 2014. Tohle léto chceme využít tak, že vypustíme ven dva tři klipy, nějaké singlové věci, mám v plánu i hostovačky. V podstatě, když se na to člověk podívá, ať už to vyzní kdo ví jak namyšleně, jsem v podstatě skoro na každém CD, co vyšlo v roce 2013 na hostovačce a ještě na hodně dalších budu. Jsem velmi rád za to, že se mnou chtějí lidi spolupracovat, je to super. Dále také chodím do práce, koncertů mám plno. I navzdory tomu, že deska „23“ je už víc jak rok stará, tak jsme pořád full. Do konce roku 2013 mě čekají tedy hlavně koncerty, dva tři nové klipy, nové singly a nová spolupráce. Myslím si, že všechno bude v pořádku. Když se víc hecneme, tak možná půjde ven ještě nějaký mixtape," pronesl mladý mistr ceremonie s bohatou freestylovou minulostí.

U stánku ArtAttack jsme narazili na Tafroba, který právě skončil se svým koncertem.  Byl mimochodem taky pěkně sladěn. (Kšiltovka a botky s prvky fialové, kde hodinky ve stejné barvě jeho outfit skvěle doplnily) Taf byl sice stručnější než Strapo, ale přece jen před tím, než jsme šli na vodku, na sebe něco prásknul: "Dobrý den, zdraví vás Tafrob. Je rok 2013, konkrétně jeho polovina a já do konce roku, přesněji v září, připravuji release alba československého, teprve druhého, s názvem Headshot. Je od interpretů Tafrob a Radikál a bude to pecka. Takže díky moc a hezký počasí přeju," zůstala stručná někdejší součástka ZW Cirkusu.

Následně se k nám připojil Ondra, tedy Dj Chocolatic, který „má štýl“. Jeho rok 2013 bude taky velice zajímavý: "Dj Chocolatik a DJ Diskotek chystají společný mixtape jako „1210 symphony“. Bude se jmenovat „Need a drop in tape“. Je to náš společný mixtape, kde budou aktuální věci, jak z Německa, z Francie, čímž jsem přispěl hlavně já, tak věci z Ameriky od Diskoteka. Najdete tam naše speciálně udělané intro, kde budou scratche. Na mixtapu zazní pozdravy od různých kapel. Je tam i společný track z Old kids tour, které jsme teď jeli s Morelem a Tafrobem. Možná tam přidáme i nějaký free style, to se ještě uvidí. Důležité je, že bychom tento mixtape chtěli vydat do začátku Hip hop kempu, už ho nahráváme. Jinak tedy do konce roku mě čeká hlavně hraní. Svůj sólový mixtape jako DJ Chocolatik taky plánuju udělat co nejdřív, ale přednost má ten výše zmiňovaný. V sólovém se zaměřím víceméně na klasické mixtapy, chci tam mít hlavně Evropu, Německo, Francii, protože to osobně hodně poslouchám," ozřejmil člen Disgrafix.

Jako posledního jsme ve večerních hodinách potkali Morela. Jestli byl také sladěný bohužel netuším, noc byla černočerná a já neviděla na boty. Jeho rok 2013 přinášíme také: "Ahoj, já plánuju společnou desku s Katrem, ještě nevím, jak se bude jmenovat, ale vyjde do konce roku 2013.  Budou na ní zajímavý produkce. Kdo ještě neslyšel mojí sólovou desku, která vyšla v prosinci, tak si jí můžete koupit třeba na Queensu nebo na xproduction.cz. Jsou tam dvě produkce od Dj Wiche. Jako hosty tam uslyšíte Emerese, Tafroba, Ideafatte, Resta, a Katra. Vydal jsem k tomu spoustu klipů a budou ještě další," zakončil mladý brněnský jezdec.

Bára

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná