good kid, m.A.A.d city trochu jinak

Dva týdny od posledního TDE speciálu tu máme Kendricka a spol. znovu. Mám tu hostovačky, remixy, novinky od jednotlivců i společnou Black Hippy věc, ale začneme se zajímavou variací na loňské album od Kendricka.

Producent vystupující pod jménem The Theorist sice má vlastní tvorbu, kdy tvoří zajímavou kombinaci elektroniky a hip-hopu, ale známější jsou jeho pianové předělávky hip-hopových pecek. Už dříve tak zahrál singl Swimming Pools a v novém sedmiminutovém videu k němu přidal Bitch, Don't Kill My Vibe, Real, Money Trees i m.A.A.d city. Jde pouze o instrumentální provedení, ale pokud album dobře znáte, tak si to můžete zarapovat v hlavě, nebo klidně i nahlas.

Z originálního materiálu přímo od TDE začneme remixem k hitu letošního roku, kterým je track U.O.E.N.O., který stal Rickyho Rozaye jeho místo u Reeboku. Mezi plejádou všech možných verzí od každého druhého rapujícího člověka patří remix od Black Hippy mezi ty nejlepší. Během zápasu NBA pak měl premiéru track Hell of a Night od Schoolboye. Její zvukově plnohodnotná verze se má dostat ven už brzy. Těžko říct, jestli bude na Oxymoron, ale s jistotou můžu říct, že beat dělal DJ Dahi, jehož služby Q využil už na Sexting a stojí i za Money Trees.

Jay Rock si zahostoval na velké kompilaci The Hookah Lounge Vol. 1 a Ab-Soul znovu rapuje do beatu Larryho Fishermana, tedy Mac Millera, který patří Mickeymu z už neexistujících Cool Kids. Kendrickovi vyšel další remix k Bitch, Don't Kill My Vibe, tentokrát s přívlastkem International a zpívá v něm britská zpěvačka Emeli Sandé. S tou se K-Dot potkal už na remixu jejího singlu Next to Me. Poslední novinkou k poslechu je nahrávka dánského elektronického dua Quadron. Ti příští týden vydávají album Avalanche a jediným hostem na něm nebude nikdo jiný než Kendrick. Jak k takové spolupráci došlo? Sample použitý v Bitch, Don't Kill My Vibe pochází od Boom Clap Bachelors a to je projekt, jehož členy jsou i Quadron.A na úplný závěr zpráva, že podle Petera Rosenberga z Hot97 se má TDE rozrůst o jednoho člena. Bohužel neřekl kdo to má být a tak můžeme jenom hádat. Spekuluje se o spoustě známých i méně známějších jménech, ale nejlepší bude počkat si na oficiální vyjádření.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná