RUKAHORE_SHOP_BANNER

Fanoušci žalují Elzhiho za nedodané album

Zatímco loňský rok přinesl dobře přijaté album "Yes" od Slum Village, Elziho fanoušci neskrývají rozhořčení. V roce 2013 totiž rozjel člen detroitské bandy kickstarterovou kampaň, jejíž formou chtěl financovat své nové album. Potřebnou částku 37 tisíc dolarů dal Elzhi dohromady rychle. Nyní je však již rok a půl ticho po pěšině a ti, kteří přispěli jsou oprávněně netrpěliví.

 
Elzhi slíbil podle serveru hiphopdx.com v roce 2013 svým fanouškům, že pokud podpoří jeho nové album na crowfundingovém webu kickstarter, dostanou v brzké době první singly, artwork a další informace. K releasu, jenž měl být v té době při nejmenším již napsán, však od té doby nedostali fanoušci žádné další echo a začínají být Elziho nápadem unaveni. 
 
Podle serveru hiphopdx.com chystají dokonce posluchači na detroitského rappera žalobu. "Drazí přispěvovatelé. Chystám se k právnímu kroku proti Jasonovi Powersovi aka Elzhimu za jeho selhání ve vydání alba, které jsme podpořili, a které nevyužil k tomuto účelu," cituje server hiphopdx.com jednoho z fanoušků, jež projekt podpořili. 
 
Na dalších řádcích stojí výzva, ve které mají ti, kteří se chtějí k žalobě připojit, mají formou emailu odeslat své jméno, příjmení, město a stát. Člen Slum Village zatím na chstaný krok fanoušků nereagoval. Že by Slum Village investovali celý obnos do loňského alba "YES"? I když by to nebyla tak marná investice, Elzhi slíbil své sólo bez ostatních. A patent na sólo pro dva mají leda Defuckto.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná