UPDATED: Eminemovo deváté album by mělo vyjít na podzim. Co (ne)naznačují jeho kolegové?

O tom, že Marshall Mathers pracuje na svém devátém sólovém albu, se mohli posluchači doslechnout z jeho úst společně s vydáním výbušného projevu Campaign Speech, kde se mimo jiné opřel do amerického prezidenta Donalda Trumpa. V narážkách na minimální spojitost mezi oznámením desky a politickou kritikou vznikaly fanouškovské neoficiální covery, které vyobrazovaly Slim Shadyho coby kandidáta na křeslo hlavy státu a podobně.

 
Na oficiální informace zatím fanoušci stále čekají, ven však již začínají prosakovat první zajímavosti od Eminemových kolegů. Asi nejvýraznější stopu po Mathersově chystané desce za sebou zanechal jeho dlouholetý kolega z D12 Mr. Porter, jenž v live streamovém videu na Facebooku podle serveru hiphopdx.com prohlásil: „Jestli makám na Eminemově novém albu? Ne, máme hotovo." 
 
UPDATE 9. 10.: Mr. Porter pro magazín Complex později uvedl, že jeho slova v live streamovém videu bylo pouhé trolování a o připravované nahrávce nemá žádné informace a ani by je v opačném případě neposkytl. „Vždy, když někdo přijde s podobnou otázkou, může čekat, že budu trolovat. Nejsem osoba, která by vypouštěla ven informace. Můžu říct, že na tom pracujeme nebo jsme blízko, ale přesné informace ven nikdy nevypouštím. Za to můžou očekávat, že dostanou trolling," řekl člen D12 pro magazín Complex.
 
Stejně tak server HITS Daily Double uvedl, že Shadyho deváté studiové album dorazí na podzim a měl by se na něm vedle dalších hostů objevit i Dr. Dre v tracku 11th hour. To naznačil v červenci také režisér Allen Hughes v rozhovoru pro Uproxx, přičemž zmínil také Dr. Dre, jenž je podle jeho slov dosud aktivní, byť doprovodné album k filmu Straight Outta Compton z roku 2015 označil za své poslední.
 
 
„Dre pořád nahrává," uvedl Hughes. „Lidé to nevědí: Dre nahrává každý den. Doslova, každý den se zabývá nahráváním. V tomhle je jako Picasso, který pořád maloval. Momentálně produkuje song 11th hour pro Eminemovo nové album. Takže Dre je v hudbě pořád aktivní," zaznělo v rozhovoru.
 
Album, na němž Marshall Mathers pracuje, by mohlo být v mnoha ohledech jiné, než předchozí pokračování jeho nejslavnějšího alba Marshall Mathers 2. Zatímco na "dvojce" se opět obarvil na blond, snad pro lepší návaznost a připomenutí starých časů, nedávno byl zachycen na fotografii s 2 Chainzem s pro něj netypickým strništěm. Zda bude mít proměna vizáže něco společného s jeho další tvorbou, bychom se mohli podle dostupných indicií dozvědět na podzim.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná