Eminem se stal během telefonátu s Redmanem na okamžik fanouškem

Nakolik cení Eminem Redmana, ztvárnil už dávno v minulosti v bombě "Till I Collapse", když ho přirovnal k Tupacovi či Notoriousovi B.I.G.. Autor desek "Slim Shady LP" nebo "The Show" se však rozhodl vyjádřit respekt Redmanovi osobně a zavolal mu do Shade 45 show, přičemž rozhovor se protáhl rovnou na pět minut. Marshall Mathers mnohokrát jmenoval autora LP "Muddy Waters" v rozhovorech jako svojí velkou inspiraci, svým telefonátem však posunul vztah k Redmanovi na osobnější level.

 
V dnešní době již není neobvyklé, že rapoví veteráni zpravidla zapomínají na staré konflikty a buď se věnují každý své diskografii nebo si v rámci udržování dobrých vztahů prostě vyjádří veřejně vzájemnou podporu. Eminem však k Redmanově tvorbě tíhnul ještě, když stál teprve na prahu hudební mašinérie a během telefonátu Redovi do Shade 45 byl velice osobní. To už je support trochu vážnějšího druhu.
 
Eminem Redmanovi v rozhovoru vyprávěl historku ještě z doby, kdy na slávu teprve čekal. "Uklízel jsem si svůj hajzl, myšleno obrazně. A narazil jsem na tenhle starej obrázek," cituje Eminemovo vyprávění hiphopdx.com. "Jeli jsme do New Yorku a potom do New Jersey. Já a Bizarre jsme šli něco nahrávat s Outsidaz a ještě s někým. Nevím, kdo s námi ještě byl, ale pamatuju si Pace Wona, že s náma byl a tehdy jsem to zakončili tím, že jsme zastavili u tvýho baráku. A říkám si: 'To je fotka tvýho domu, kterou jsem si tehdy fotil. To je Redmanův barák," neskrýval nadšení Em. Celé znění rozhovoru přikládáme níže.
 
 
Redman vyjádřil vzájemný respekt mezi oběma umělci již letos v červenci, když podle hiphopdx.com řekl: "Bereme tuhle hiphopovou kulturu vážně. Nedržíme so toho, kolik věcí máme venku. Neapelujeme na nový publikum." Redman tak neměl důvod Mathersův shoutout neopětovat. "Seš jeden z mejch oblíbenejch umělců zrovna tak. Pokračuj v tom, co děláš. Máš mojí podporu, brácho," říká Reggie v rozhovoru. Kromě toho dodal, že mu fotografii jako fanouškovi rád podepíše, cení jeho přínos pro rapovou kulturu a není vyloučeno, že mu nechá "kousek místa" na chystaném "Muddy Waters 2".
 
Mnoho zámořských fanoušků tak začalo volat po první společné kolaboraci obou umělců. Pravda ovšem je, že se oba interpreti potkali na společném tracku "Off The Wall" již v roce 2000, byť ne osobně. Samotná skladba se objevila na soundtracku k filmu "Zamilovaný profesor 2". 
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná