RUKAHORE_SHOP_BANNER

Drake vs. Meek Mill - kolo druhé

Vypadá to, že druhé kolo tohoto konfliktu je zároveň i posledním. Ne snad, že by někdo ze zúčastněných vyhrál knockoutem, ale Meek Mill v podstatě zápas předčasně ukončil.

Už je to něco přes týden, co se tento beef rozjel a po úvodních hodinách zase rychle vyšuměl. Tehdy jsem psal, že Meek Mill má připravenou odpověď v podobě vlastního disstracku. Vydal jen klip pro singl All Eyes On You, ve kterém tvoří pár s hostující Nicki Minaj. Společné záběry pak daly vzniknout spoustě memů. Než Meek vydal svůj diss Wanna Know, tak Drake stihl všechny překvapit vhodně pojmenovanou peckou Back To Back. Největší úspěch měly rým "You love her, then you gotta give the world to her. Is that a world tour or your girl's tour? I know that you gotta be a thug for her. This ain't what she meant when she told you to open up more", po kterých následovalo "Yeah, trigger fingers turn to twitter fingers, Yeah, you gettin' bodied by a singin' nigga". Meek Mill se sice vytáhl, když použil ukázku Know Yourself, kde nerapuje Drake, ale údajný autor textu Quentin Miller. Společně s ní několik dalších do světa poslal Funkmaster Flex. Mezi ně patří i R.I.C.O., kvůli které tohle teď (doufám) čtete.

Za zmínku stojí ještě zmínka o historce z premiéry filmu Takers. Po pěti letech se dozvídáme, že na Drakea se vymočil jeden z kamarádů T.I.e, který ve filmu hraje. Drake zareagoval tak, že neudělal nic. Jako diss ale zbytek moc neobstojí. Kombinace Jahlil Beats a Meek Mill fungovala tak na prvních dvou Dreamchasers, protože se rychle omrzí. Beat ve druhé části sice produkoval Swizz Beatz, ale je neskutečně nevyužitý. Přestože stopáž celého tracku má čtyři minuty, tak Meek rapuje polovinu. Asi neměl co říct, tak zbytek vyplnil refrénem, ukázkou z filmu Education of Sonny Carson, kterou mimochodem měl už Common v The Bitch in Yoo, ale Meek je v tomto přirovnání spíše Ice Cube, a proslovem Diddyho z instagramu. Trochu zvláštní, že zrovna Diddy, o kterém všichni ví, že mu texty píšou druzí.

Drake je tedy stále o krok vpřed a na řadě je zase Meek Mill. Možná i o dva, protože v úterý vystoupil u sebe doma v Torontu na svém festivale OVO Fest, kde vystoupili i Outkast. Drake své vystoupení zahájil dvojicí Charged Up a Back to Back, které doprovázela spousta vtipných obrázků promítaných na plátno. U některých z nich se potom bavil společně s Kanyem a Willem Smithem, rodákem z Filadelfie. A u jejich reakcí se potom bavil 50 Cent. Budeme se nadále bavit i my? Drake nalákal, když během vystoupení zarapoval něco, co by mohla být část údajného třetího dissu. Pokud by Meek rychle nepřišel s odpovědí, a kvalitní, tak máme jasného vítěze. A to nejsem žádný velký fanoušek Drakea.


RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná