Dr. Dre s produkcí DJe Premiera. Konspirace nebo splněný sen?

U novinek následujícího tipu má celkem smysl citovat komentář jednoho z naštvaných posluchačů na stránkách 2dopeboyz.com: "Kolikrát budeme zjišťovat z fotek, kdo byl s kym ve studiu, abysme pak zjistili, že se zase děje úplný hovno?" Když jde ale o kombo DJ Premier a Dr. Dre, má stejně tak smysl citovat i následnou reakci jiného komentátora: "Pro hip hop fans je právě tohle to největší vzrušení".

 
Fotografii zachycující Preema a Dreho na uploadnul legendární DJ na svém profilu. Vzhledem k tomu, že se nejedná o první fotografii svého druhu, nebylo by na tom nic moc unikátního. Premier však fotografii doplnil "polonahým" komentářem: "PUTTIN' IN WORK...#premierwuzhere". Čeká nás snad monumentální kombo Dr. Dre vs. DJ Premier?
 
Fotografie zveřejněná 19. července 2015 via Instagram
 
Preemo samozřejmě nic konkrétnějšího (zatím?) neprozradil. Olej do ohně za to přilil autorův manažer Ian Schwartzman, který jen krátce předtím nahrál na autorův instagram další společnou zdravici s ikonou západního pobřeží. Že má ale smysl tuhle dvojici pro jistotu sledovat, potvrdil Premier již v roce 2010 během festivalu "Rock The Bells": "Strašně rád bych pro Dreho udělal beat. Dre říkám ti to rovnou tady, otevři svou náruč kámo."
 
Zda se bude jednat o něco konkrétního, zjistíme v následujících dnech a v takovém případě očekávejte brzký update článku. Tak jako tak by nebylo kolabo Dr. Dre vs. DJ Premier prvním projektem, na který fanoušci letošního návštěvníka Hip Hop Kempu DLOUHO čekají. Kde je slíbená deska s Nasem? A jak dlouho budeme čekat na producentské derby s Pete Rockem?
 
 
Fotografie zveřejněná 19. 7. Ianem Schwartzmanem via Instagram
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná