RUKAHORE_SHOP_BANNER

DMX nalezen v bezvědomí! Je legenda v pořádku?

Legendární emcee DMX má za svou kariéru na kontě nejeden průser a rozhodně nepatří mezi rapery, kteří by chtěli být něčím vzorem. Anebo možná by i chtěl, no rozhodně se mu to poslední dobou nedaří. Lokální příznivci mi jistě dají za pravdu, jelikož již několik krát okusili sklamání ze zrušeného koncertu, jak u nás, tak na Slovensku. Nepovšimnuta tato skutečnost nezůstala ani na straně lokálních umělců jako Zverina nebo Idea, kteří ve skladbě Hip Hop Žije 2015 na jeho adresu slušně hláškují. Naposled to byl prokouslý jazyk, co však předvedl na domácí půdě tentokrát?

V pondělí 8. února bylo v New Yorkské čtvrti Yonkers nalezeno tělo muže bez známek života. Policista, který tělo nalezl, potvrdil, že člověk nedýchal a neměl puls. Přibližně po minutě resuscitace přišla tato osoba k životu a začala opět dýchat, tvrdí lokální zdroje (New York Daily, TMZ.com).

To, že tou osobou byl DMX, potrvdili až instagramové a facebookové zprávy ostatních raperů, kteří přáli legendě brzké uzdravení. Neznámý svědek v policejní zprávě uvedl, že DMX užil neznámou látku těsně před před kolapsem na parkovišti lokálního hotelu v Yonkers. Toto tvrzení podporuje i fakt, že pracovníci první pomoci, kteří na místo dorazili těsně poté, podali raperovi látku neutralizující opiáty, zvanou Narcan. Dle tvrzení zachranářů pacient reagoval na zavedení tohoto léku pozitivně a jeho stav se začal okamžitě zlepšovat. Narcan je však učinný pouze v případě předávkování opiáty, což tvrzení neznámeho svědka jen podpořuje. Raper vše jako obvykle vyvrací. Policie však později informovala, že v jeho zaparkovaném voze našla pytlík Cracku.

Momentálně se raper z incidentu zotavuje v lokální nemocnici, což potvrzuje i fotka Daniela Boldena, dalšího New Yorkského rapera, který se za DMXem zajel podívat:


Své rozpadající se kariéře rozhodně tímhle tahem nepomohl a pokračuje tak svou dvanáctiměsíční šnůru průserů, ve kterých nechybí ani pobyt ve vězení za nezaplacení víc jak 400tis. USD za alimenty. Otázkou zůstává, kdy dojde slavnému raperovi štěstí, které při něm doposud stálo.

Zdroje: New York Daily, TMZ.com, facebook.com

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná