Common a jeho nabitý rok 2013

O Commonovi nebylo v loňském roce moc slyšet. Objevil se v několika skladbách jako host a pak i na kompilačním albu labelu G.O.O.D. Music. Vidět jste ho mohli i vdruhé sérii seriálu Hell on Wheels. Ve středu se zastavil v pořadu Late Night with Jimmy Fallon a odhalil své plány pro rok 2013.

Už tento měsíc se prý dočkáme EP od rodáka ze Chicaga, které tak doprovodí jeho nový film LUV. Ten i sám produkoval skrze svou  společnost Freedom Road. S tou má ještě letos vypustit dokument Magic Men. V dubnu vydá svůj vůbec první mixtape a následovat bude v září jeho už desáté album, které zatím nemá název. A co společné album s Nasem? Na to si ještě budeme muset počkat.

Film LUV je příběh o dospívání malého chlapce, který tráví jeden den se svým strýcem, bývalým trestancem. Ten mu chce ukázat dobrou stránku života. Věci však dopadnou trochu jinak a nakonec ho učí jak být mužem a také zlo a dobro. Letos by se měl Common objevit také v několika dalších filmech, stejně jako ve třetí sezóně zmíněného westernového seriálu.

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná