Co si dopřávají Kanye West a Jay-Z na hotelu během svých tour?

Při pročítání rideru, který se podařilo serveru tzm.com ukořistit z hotelových pokojů Jay-Zho a Kanye Westa, jsem si vzpomněl na nedávný mixtape Taliba Kweliho "Fuck the Money". Ano, běžně se s vámi každý rok dělíme o seznam toho, co si pro realizační tým připravili za výzvy hosté Hip hop kempu. Nyní však máme možnost si přečíst, co ve svém hotelovém pokoji chtějí mít ti, kteří se tak rádi označují za rapové bohy.

Apartmá

Jay-Z trvá na tom, že jeho pokoj musí být vytopený na 71 °F (pro ty, co makají v hotelu - cca 22,5 °C, kdyby se u vás náhodou objevil). Personál musí obstarat speciální 3 mayské svíčky, z nichž jedna stojí 80 dolarů. Shawn Corey Carter si zároveň důrazně nepřeje, aby personál v okolí jeho pokoje luxoval nebo po něm chtěl lístky na koncert, pokud si nechce "přivodit nepříjemnosti". Kanye má konkrétní požadavky na vzhled svého pokoje. Například vázy smí být pouze kulaté. Také požaduje speaker Genelecs 1031a a chybět nesmí ani jeho cerálie Kashi Go Lean a černé osušky.
 

Bar

Kanye si žádá celkem 13 lahví Paradis Hennessy v hodnotě 3 200 dolarů. Jay-Z je v pití vybíravý mnohem méně - pouze šampaňské Ace of Spades.
 

Pokoj pro děti

Zatímco pitný režim Kanye dodržuje svědomitě, k pokoji pro své dvě dcery nemá žádné požadavky. Jigga naopak žádá pro svou Blue Ivy hodně. Například, aby veškeré rohy a jiné ostré hrany v místnosti byly zakulacené a veškeré zdroje elektřiny zakryté. Všechny lampy, sošky a další nerozbitné předměty musí s místnosti pryč.
 
 
Zdroje: tzm.com, hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná