Co přimělo Eminema odepsat desetiletému fanouškovi?

Štěstí prý chodí s neštěstím skoro ruku v ruce. O něčem podobném může hovořit desetiletý Teejay Stainer, jenž si jako jeden z mála náctiletých fanoušků Marshalla Matherse může říct: "Napsal mi Eminem". V tomto případě se však skutečně jedná o kousek štěstí v neštěstí.

 
Dopis a podepsanou originálku od Marshalla neobdržel desetiletý Teejay snad proto, že by měl autor desek "The Slim Shady" či "Encore" ještě tajného potomka. Malý fanoušek má totiž amputovanou levou nohu, namísto níž používá speciální protézu, opatřenou vlastními kresbami, přičemž motivem jedné z nich se stal právě jeho oblíbený rapper. 
 
Teejay sám přiznal, že snímek umístil na internet s jasným přáním: "To jsou moje eminemovské nohy, které jsem si vytvořil. Přál bych si, aby je viděl," napsal na svém facebooku. Fotografie se krátce po svém zveřejnění stala internetovou senzací a zřejmě neunikla ani Eminemovým očím, protože Stainer následně obdržel podepsané CD "Recovery" s přiloženým dopisem: "Viděl jsem obrázek a četl tvojí zprávu. Díky za podporu!"
 
Pokud v celém příběhu nehraje roli šikovný manažer nebo jiné páže z Mathersova okolí, tipujeme, že autor přiléhavého textu písně "Beautiful" musel skutečně ocenit, že jeho příběh stále inspiruje ty, kteří nedokážou tak snadno chodit v botách, které od života dostali. Teejayův příběh působí skoro jako citát z autorovy desky "Relapse": "Hell, we don't gotta trade our shoes and you ain't gotta walk no thousand miles".
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná