RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co poslední dobou dělá James Cole?

Dona Kouliona rozhodně není nutno představovat. Vodami České scény se plaví již přes 15 let, stojí za mnoha velkými projekty posldních let. Sám vydal album Moby Dick, které slavilo nemalý úspěch. A co dělá a plánuje teď?

Ahoj Jamesi, koukám,že si poslední dobou na roztrhání! Finišuješ klip ke skladbě Lobotom Music, rozjel si Remix contest ve spolupráci s Hiphopstage a profidj.cz, tak nám řekni, co aktuálně hrotíš nejvíc?

Nejvíc teď hrotím věci, který se netýkají moc hudby. Je to rok, co vyšlo poslední album a ještě dodejchává, klipem k Lobotom Music to uzavírám. Dostávám se pomalu do cyklu nový desky.


Kdy můžeme čekat premiéru nového klipu?

Myslím, že někdy koncem listopadu.


Projekt John Vegabomb byl zrušen, můžeš nám říct k tomu víc? Plánuješ se k tomu projektu někdy vrátit? Co tvoje Vegabomb show na rádiu hiphop stage?

Prostě jsem něco rozdělal a nelíbilo se mi, jakej to nabírá tvar, i když tam byly určitý věci a jednotlivosti, který mě bavily. Prostě si to nesedlo v celek. Měl to bejt souvislej příběh, ale rozpadlo se mi to pod rukama. Pár vyvolenejch lidí, který podpořili klip Lobotom Music, se dostane k torzu tohoto projektu. Neplánuju ho oživit. Zůstane z toho navždy fragment. Ten pořad je paradoxně to jediný, co z toho projektu pořád ještě dejchá, i když je to spojený už jenom tím názvem.Letos na HipHop Kempu si zaskáknul za Edo.G, který nepřijel. Kdo tvoje vystoupení neviděl, může litovat. Domlouvalo se to až na místě, nebo si o tom věděl dřív? Dostalo tě to vlastně do role Českého headlinera warmupu, jaký to byl pocit?

Domlouvalo se to v ten den. Zrovna jsem byl ve studiu a měl jsem realativně volnej večer, tak jsem to jel dát. Pocit to byl smíšený - vylezeš na stage a lidi tě nečekaj, takže si je musíš získat, nemáš je připravený. Ale nakonec jsem měl narváno, takže to dopadlo dobře.


Co tours a shows? Kde tě nejblíž tví fans uvidí?

Od vydání desky jsem objel celou republiku několikrát dokola a máme za sebou velkou tour Idiot/Moby Dick. Nejbližší koncert je třeba 31.10. v Praze, v klubu Fatal, jmenuje se to Horror Halloween Vol.5. Spooky. Čekejte speciální kostým.

Díky za tvůj čas, tak se vidíme 31.10. v klubu Fatal na Žizkově!


Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná