Co plánují koně ze stáje Grammo Rokkaz v roce 2016?

Zázemí labelu Gramo Rokkaz v loňském roce nespalo. Byť Tonova sólovka "Fíčuringy" nebyla tak úplně sólovkou a Deckova deska "Diabol nosí bradu" (zřejmě i vzhledem k vítání potomka) celkem nešťastně zapadla, oblíbená slovenská adresa má nabyté plány i v následující sezóně. Z loňských plánů nám dluží své sólo Danosť, záměry pro rok 2016 jsou ale ještě o něco zajímavější.

 
Co tedy chystá label Gramo Rokkaz v sezóně 2016?
 
Danosť - Pracuje na sólovce, která by měla dorazit na jaře. Momentálně s G-Bodem dokončuje ve studiu první nahrávky. Podle tiskové zprávy se také Danosť rozhodl řešit hosty na svou desku v poslední fázi, což podle jeho slov nebyl dobrý nápad. 
 
Tono S. - Autor loňské desky "Fíčuringy", postavené na hostovačkách s českými a slovenskými MCs, by se měl během druhé poloviny roku dostavit s druhým "plnohodnotným" materiálem. Tono bude zároveň propagovat vlastní značku oblečení a šeptá se cosi o společném koncertním projektu se Strapem.
 
Decko - Po loňském releasu "Diabol nosí bradu" není v plánu žádný nosič. Ve hře je ale několik spoluprací mimo label a několik zbrusu nových songů. Vyloučená také není spolupráce s Molochem Vlavo.
 
Špeker & Boco - Banskobystrická dvojice se přihlásí v roce 2016 s novým videoklipem a hromadou nových skladeb.
 
Plány členů labelu Gramo Rokkaz byly také tématem vysílání relace Bez pózy_FM, které si můžete poslechnout níže.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná