Co chystá nového Indy? Mimo jiné i nový singl Indy&Wich + LA4

Když se řekne Big Lou, někdo možná tápe. Když se řekne Andre, většina už tuší. Když ale přijde řeč na Indyho, nikdo nepochybuje, že se jedná o jednu polovinu jedné z nejdůležitějších českých hh partiček všech dob.

Jestli jste si mysleli, že to Andre přes zimu zapíchnul a po vzoru medvědů se uchýlil k hibernaci, chyba lávky. Co se všechno událo v minulých měsících, shrnuje se slovy: „Před Vánocema vylezly klipy na “KMBL“ od Lip Production a “Budu Tam“ v exkluzivní verzi se slokou od La4. Street video dělal Lucas Jirkovský z PVP. Lidi mohli slyšet produkci KMBL na desce Majka Spirita - ve skladbě “Tragéd“.

Že má napilno dokazuje i jeho plán na jeho příští týdny: „Momentálně finišujeme nově dostěhovaný studio, jsme teď ve Svengali resp. přes chodbu a jedeme jarní část tour střídavě s Nironicem, La4, nebo Orionem. V polovině února vychází remix na “Báječný Klima“ feat. Orion a Nicole. Tentokrát od LX - v dubstepovým kabátu, je to takový "napopovatělý", moc mě to baví. Billy Hollywood mi psal včera, že dodělal svůj remix - tj. během února by měl vyjít ještě remix na “Srdce a Love / Jižní Komfort“ i od BH.

Nakonec potěší i ty, kteří si pořád ani po více než roku nemohou zvyknout na novej zvuk KMBL a chtěli by slyšet radši starou dobrou trojku.„Pracujeme po dlouhý době na novým singlu Indy a Wich feat. La4 . Wich udělal podle mě skvělou věc  a s La4 momentálně děláme na tracku, kterej vyjde v polovině března a oficiální live premiéru si odbyde 23.3. v Praze v Sasazu na koncertě Majk Spirit, Orion, Suvereno, Indy a Wich, La4, Nironic a další.

V závěru ještě podotkne, že sága KMBL rozhodně nekončí, naopak teprve nabírá dech: „No a pár tejdnů nato vychází i single KMBL - Indy solo, kterej už se bude vztahovat k plánovanýmu albu, každopádně ve hře sou samozřejmě i starý "klasiky". Sleduj náš FB - denně aktualizace. Zdravíme všechny fans který věřej v PRDL. !

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná