Cee Lo Green pomohl kolegům i cizím

Age Against the Machine - takové jméno dostala deska, na které se po čtrnácti letech znovu sejdou Goodie Mob v plné síle. A jelikož pro velké firmy jsou dnes peníze více než hudba, tak na obale bude napsané Cee Lo & Goodie Mob. Alespoň se to loni říkalo.

Přecijen je Cee Lo více než jen muzikant a tak label chce, aby se očekávané album dostalo nejen ke skalním. Album má vyjít 27. srpna, což je za tři měsíce a to je doba akorát na to, začít album pořádně propagovat. O albu se pořádně mluvilo před rokem, kdy živě odpremiérovali dvojici singlů. Teď je tu novinka Special Education, kde si zazpívala i zpřízněná Janelle Monáe. Na jejím připravovaném albu The Electric Lady má být jako host i Cee Lo, to jen tak na okraj. Předchozí dva singly byly poměrně mainstreamově znějící, tedy takové, aby se mohly hrát v rádiích, ale Special Education je elektronický banger. Někteří o návratu Goodie Mob pochybovali. Pokud jste mezi ně náhodou patřili, získalo jste po poslechu víru?

Cee Lo Green je vedle účinkování v televizi žádaný i jako hudební host pro singly. I proto si jej T.I. pozval na Pharrellem produkovanou věc Hello z loňského alba Trouble Man: Heavy Is the Head. Už je natočen i klip a Cee Lo v něm nechybí. Pokud máte hudbu multižánrového umělce z Atlanty rádi, tak ještě letos by měl vydat další sólovku Girl Power a pracuje se i na pokračování Gnarls Barkley. Tím myslím nepohrdne nikdo.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná