Blu: Evidence s Alchemistem jsou zodpovědní za smrt mladých Afroameričanů

Internet není jen poslední bašta svobody a neomezený reklamní billboard. Své o tom v posledních dnech vědí i Evidence s Alchemistem, kteří čelí "twitterovému beefu" ze strany losangeleského rappera Bluea. Útok dvaatřicetiletého interpreta však nepatří do hry a je víceméně osobní - ve své sérii tweetů označil duo Step Brothers za zodpovědné za "smrt za mladých černochů".

 
Blu postnul 28. prosince tweet, v němž mimo jiné tvrdí, že Evidence s Alchemistem jsou zodpovědni za "vraždy mladých černochů". Evidence na to posléze reagoval podle serveru hiphopdx.com slovy: "Blu není psychicky v pořádku." Blu následně označil oba umělce za rasisty a připojil narážku na policistu Dareena Wilsona, jenž v srpnu roku 2014 zastřelil při výkonu služby neozbrojeného osmnáctiletého černošského mladíka.
 
"PRO DARREN WILSON WHITE SUPREMACY RACISTS FAGGOTS,” napsal Blu na svém twitteru, což by se dalo volně přeložit jako "Darrenovští bílí rasističtí buzeranti". Později svůj tweet rozvedl: "Musel jsem napsat jejich fanouškům, kteří nevědí, že vraždí mladé Afroameričany." Z dua Step Brothers se k napadení ze strany kalifornského třicátníka vyjádřil opět až Evidence.
 
Ten odpověděl Bluovi ve vlastním postu. "Moji přátelé. Blu není psychicky v pořádku. Přejeme mu, ať je všechno v pořádku. Velmi talentovaný člověk, jenž momentálně čelí těžké životní situaci. Dej se dohromady," cituje Evidencův twitter server hiphopdx.com. Později připojil člen Dilated Peoples výstižné: "Zůstává pořád jedním z mých oblíbených rapperů. Love goes out to Blu."
 
Navzdory této zprávě má za sebou Blu letos povedenou desku "Bad Neighbour", na níž spojil síly s MED a Madlibem.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, twitter.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná