hledat

Čavalenky vypustil mezi hladové fans EP. Dočkáme se letos i regulérní desky?

Sdílej

Pro mnohé asi stále neznámé jméno, které si k vašim přehrávačům jen těžce nachází cestičku, pro jiné talent s čistou tvorbou neovlivněnou kalkuly. Redakce Bbarak.cz se přiklání k druhé variantě, neboť již několikrát byla přesvědčena, že tento rapper z pohraničí Čech a Slovenska stoupá vzhůru kvalitou. Venku je malé EP, které lze pokládat za lehký rekapitulační předkrm. A co bude dále? Album?

Minulý rok pro něj byl velice důležitý, neboť si vyzkoušel, jaká je koncertní atmosféra na festivalu Hip Hop Kemp, účastnil se na deskách Supy a Zveriny. Jeho kredit nabírá na vážnosti a fanoušci cení především jeho autentický pohled na svět, otevřenou a upřímnou zpověď a hudební čistotu. Čavalenky se jeví jako zajímavý bojovník nezkažený showbyznysem.

Aktuálně je možné jeho kroky registrovat skrze EP „Chlapci na ulici“, jenž čítá celkem sedm skladeb. Můžeme zatím jen spekulovat, zda se jedná o uzavření jedné kapitoly a ta další přinese regulérní desku. Nabýváme názoru, že čas už na ni uzrál a Čavalenky by mohl na svých nohách stát více než důstojně. O účasti zajímavých hostů by pak nebylo pochyb.

Tracklist:

01. Chlapci na ulici [prod. M2]
02. Najsilnejši žena [prod. M2]
03. Neprohrat [prod. M2]
04. Otrepaná téma [prod. DJ Hallabeat]
05. Posledná spoveď [prod. DJ Hallabeat]
06. Príbeh drog [prod. DJ Hallabeat]
07. Stereotyp [prod. M2]
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz