hledat

Tags:

Brno se chystá na další zastávku The Rave-Pit Tour. Chceš jít na Smacka, PTK či Tubse gratis?

Sdílej

Již několik týdnů probíhá po Čechách tour plná zajímavých jmen. Pod názvem The Rave-Pit Tour prezentují svou show tváře jako Smack One, PTK nebo dva členové 2x Tolik Crew, konkrétně Tubs a Joshua. Brněnská zastávka v tamním klubu Fléda nabídne i speciálního hosta v podobě bratislavského úderníka Erika Tresora, který se českému publiku představí úplně poprvé. Zajímavá porce hudby, na kterou můžeš vyrazit gratis.

Energické koncerty obohacují i schopní DJ´s. Za své hračky se během večera postaví Forgen, Huclberry, StarvinMarvin, Homer821, Mladey Dryman, Rados nebo DJ BBB. Díky několika proběhnutým zastávkám můžeme hodnotit tuhle tour jako vydařenou a bylo by hříchem si ji nechat ujít. Pokud tě zajímá více, můžeš navštívit FB událost.

Bbarak.cz jako mediální partner dostal k dispozici několik volných vlezů, které ti právě teď nabízí formou soutěže. Odpověď na naši otázku není složitá a štěstí přeje připraveným. A nezapomínej, že kdo to nezkusí, ten určitě nevyhraje. Svůj tip pošli na soutez@bbarak.cz do pátečního poledne a do předmětu uveď „The Rave-Pit Tour“. Nezapomeň také připojit své civilní jméno, aby ti mohla být výhra u akreditací předána.

Soutěž o 2×2 vstupy na brněnskou zastávku The Rave-Pit Tour:

1) Musíš být na Facebooku fanouškem bbr.cz

2) S kým se zatím neobjevil Smack na společné skladbě?

a) Řezník

b) LA4

c) James Cole

d) Tafrob

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1