hledat

Tags:

Brenk Sinatra je evropským oblíbencem Dje Premiera s jasným rukopisem a v roce 2020 na něj budete moci dorazit do metropole

Sdílej

Brenk Sinatra v únoru v Praze! To zní dobře ne? Tak ještě jednou. Brenk Sinatra v únoru v Praze.

Krok za krokem. Všichni víme, že koncert Children of Zeus nevyšel a mělo to neblahé následky. Jaký by to ale byl život, kdyby šlo vše hladce, jak úvodní slova motivátorů v reklamě na youtube.

Proto se na to půjde jinak. A to konkrétně od malých akcí, jelikož to, o čem píšeme, je stále záležitost pár skalních a proto se musí pomalu a opatrně.

A proto tu mám pro vás toto:

V sobotu 15.2 přijede do Prahy Brenk Sinatra. Nebude to ale klubová akce, ale oslava jeho nové desky Midnite Ride II. Celé to proběhne v record storu Relish, který se nachází v areálu Vnitrobloku v Praze.

Tenhle napůl Slovák a na půl Slovinec, který je ale Rakušan, patří mezi to nejlepší, co evropská beat scéna nabízí. A co hlavně, jeho produkci poznáte. Nezní jak něco feat. Splice a zvuky, co tě serou okamžitě po puštění. Zároveň si nejede jistoty. To znamená, že nepodlejzá a nedělá vatu, ale dělá trvanlivé věci, co si člověk chce pustit víckrát. Dělá jak svoje instrumentální alba (Gumbo, Gumbo 2 – Pretty Ugly, Midnite Ride 1 a 2), tak se svojí partou Betty Ford Boys (Brenk, Suff Daddy, Dexter), ale taky produkuje pro velká AU / DE jména jako Casper, Haftbefehl, Morlockk Dilemma, Olexesh. No a v nepolední řadě má taky třeba desku s MC Eiht

Celé party info o příjezdu evropského oblíbence slovutného Dje Premiera najdete na portálu cream.cz.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1