hledat

Tags:

Berlín dělá opět tvrdým a hrdě se hlásí ke stinné minulosti, přestože mu hrozilo dokonce i vyhoštění

Sdílej

Šátek halící tvář jak na divokém západě. AK Ausserkontrolle je berlínský bandita, po kterém německé orgány šlapají. On se však vysmívá všem, přestože v květnu tohoto roku mu dokonce hrozilo vyhoštění ze země. Na vině je jeho turecký původ a podezření z celé řady nezákonných praktik. Vše dopadlo nakonec dobře pro autora desek Panzaknacka, A.S.S.N., XY a minimálně další tři roky bude šedou eminencí v metropoli, které porodila celou řadu rapových legend.

Už kolem milénia vznikla značka, která funguje doteď. Tehdy byl do ní namočen Alpa Gun a bratr Davuta Altundala, pozdějšího představitele AK Ausserkontrolle. Již od prvních kroků na hraně zákona, což bylo reflektováno v roce 2013, kdy se svým gangem najel autem do obchodu Apple Store v Kurfürstendamm.

Jeho tvorba vykazuje syrový pouliční rap, který se těší u našich západních sousedů velké oblibě. Jeho tři desky se prodávaly ve velkém doprovázena silnými turné po celé zemi. AK Ausserkontrolle by mohl ještě letos vypustit další dlouhohrající materiál, což dokládá i přiložený singl „Berlin“. Rozhodně nelze upřít jak kvalitní zpracování vizuálu, tak samotnou údernou zvukovou stopu.

 

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz