hledat

Tags:

Alchemist překvapil novou muzikou s pásky jako Action Bronson, Westside Gunn, Big Twins, Roc Marciano či Meyhem Lauren

Sdílej

Protože mi diagnostikovali hiphopovou nemoc již v dětství, naši oblíbenou primitivní a repetivní muziku nestuduji zrovna krátce a musím říci, že tak nabušený deejayský set, jako předvedl The Alchemist na Hip Hop Kempu 2019, se neslyší každý týden ani měsíc.

Jeden z deejayů Eminema má skutečně obsáhlý katalog a vyselektovat ze všech jeho nemocných věcí šedesát či sedmdesát minut musí být poměrně oříšek.

Zatím naposledy do jeho rozsáhlé diskografie přibyl boční oddechový projekt „Yacht Rock 2“, jíž se navazuje na stejnojmenný a již sedm let starý materiál.

Největším překvapením dvanáctimístného tracklistu může být absence jeho parťáka ze Step Brothers Evidence, jinak už je ale vše v pořádku.

Prostor dostali Action Bronson, Meyhem Lauren, Willie The Kid, Roc Marciano, Westside Gunn, Conway The Machine či Big Twins, čili všichni, kteří s ním někdy dělali hlouběji a ne jednorázově.

A přítomna je i věc od Gangrene, což je kapela, kterou ALC táhne společně s mladším sourozencem Madliba Oh No. Pakliže spoluautorovi „Worst Comes To Worst“ fandíte, poslech považujte za povinnost.

Tracklist:
01. Exclusive Vibe (Intro)
02. Uptown Aquarium (Feat. Big Body Bes)
03. Tropical Storm Lenny (Feat. Action Bronson)
04. Sex In The Fountain-Bleu (Feat. Meyhem Lauren)
05. Stugots (Feat. Willie The Kid)
06. Boat Shoes (Feat. Gangrène)
07. Ocean Prime (Feat. Boldy James)
08. Harry O. (Feat. Roc Marciano)
09. Sand Castles (Feat. Benny The Butcher)
10. Eastside (Feat. Westside Gunn & Conway)
11. Billy Dee (Feat. Big Twins)
12. The Floating Hotel (Outro)

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1