hledat

Tags:

Aktivita Delika ve studiu se dočkala dalšího hmotného statku. Chceš si o něj zahrát?

Sdílej

Slovenský veterán z Handlovej zraje jako víno a nelze mu upřít aktivitu ve studiu i v posledních letech. Zatímco někteří pracují na svých deskách i pět let, on se snaží zásobovat blok každý rok a také v závěru tohoto si pro nás něco připravil. Jeho nové dílo nese název „Trash talk tape“do redakce nám přistály rovnu tři kusy, které posouváme dál do soutěže. Zkus štěstí a rozšiř si svou domácí sbírku československých releasů.

Člen bývalé legendární formace Moja Reč má stále co říct a jeho bars naslouchá početná enkláva posluchačů z Čech a Slovenska. Není se čemu divit, neboť Delik dokázal vždy upoutat svou pozornost a trefnými rýmy vykouzlit úsměvy, ale i donutit se zamyslet nad ožehavými tématy. Život starého vlka je pak vyobrazen reálně, ale přesto pestře a barvitě.

Svou správnou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 20. prosince. Do předmětu uveď „Delik“ a nezapomeň přidat i své jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí a taktéž ti dává tip, pokud se na tebe to štěstí neusměje. Album i doprovodný merch nalezneš na stránkách RukaHore.

Soutěžní otázka o 4 kusy alba Trash talk tape:

Jakého producenta byste marně hledali na desce „Mníška v sexshope“?

a) Komander Ground

b) DJ Wich

c) Grimaso

d) Jozef Engerer

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1