hledat

AG veze do Prahy real boom bap a stejně jako na Kempu se spolehne na Champion Sound

Sdílej

Devadesátky. Zlatá éra. Boom bap. Diggin In The Crates crew, to je oč tu dneska běží. A pokud je tohle území, kde se cítíte doma, pak AG patří mezi vaše rodinné zlato. Andre Tha Giant, jeho parta Showbiz & AG a celá crew D.I.T.C. patří k zásadním pojmům. K pilířům, na kterých NY scéna stála. AG – Malý velký muž Andre Veliký, skromný obr ale navíc na rozdíl od zástupů zapšklejch páprdů tvoří a nakládá na koncertech se ctí dodnes.

V půlce Dubna poprvé dorazí i do Prahy, aby se tu předvedl s kapelou Champion Sound za zády. V tomhle kombu už jste svoje oblíbené klasiky mohli zažít loni na Hip Hop Kempu, kde to společně absolutně zabili! Hangár hořel. Absolutní zóna. AG na stagi v nejlepší formě jak za mlada. Champion Sound všem těm klasickým breakům vdechl nový život, energie prýštila z pódia do publika a vracela se zpět…

Když máte při koncertě ještě více hvězd vedle stage, než na ní, asi na tom bude něco zvláštního. Tady stáli jak u vytržení třeba DJ Illegal ze Snowgoons, Teknical Development.IS z Obba Supa nebo Souls Of Mischief v kompletním složení. Všichni si mohli zlomit krky, jak kejvali do AGho rýmů, Guryho bubnu, Mrakovi basy a Radimova troubení. Marc Hype to komentoval slovy:„Skvělej koncept s jedním z nejlepších MCs zlaté éry. Povinnost pro všechny real hip hop heads!“. A když to říká Marc?

Next Level, Soul Clap, Full Scale, Dignified Soldiers, Spit… a všechny další klasický bomby bouchnou ve Futuru 17.4.

Next Level BOOMBOX

AG of D.I.T.C. & CHAMPION SOUND

DJs: Quip, Cou

17.4.2019, Futurum Music Bar, Praha

 

Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz