hledat

Tags:

Affro – Dětství, první rap, Chaozz i vznik Bbaráku (díl 1)

Sdílej

Dramaturgie Hip Hop Kempu, rapový program Votvíráku, dlouholetý pražský klubový seriál Boombox či evropské šňůry s vybranými zahraničním interprety. Toť nástin věcí, které poslední roky zaměstnávají Affra, s nímž se právě teď ponořil do historie bývalý člen Špatnýho Wliwu a zakladatel serveru cream.cz či labelu Humble Grooves Dj Pufaz.

„Jsou rozhovory, které prostě musíte udělat. A na tom pomyslném listu je i Affro. A jelikož se známe už nějaký ten pátek a vím, že s ním by se dalo hovořit sto let, tak zde zatím první díl, kde se dostane na jeho dětství, které ještě probíhalo za minulého režimu. O tom, jak doma poslouchali hudbu a jakou. Jak přišel první rap. Jak se reálně hledali lidi s podobným zájmem. Jak se potkal s Katem a celá ta doba okolo prvních dvou desek Chaozz. A je toho daleko více.

A když jsem napsal mluvit sto let, tak je prostě dobré si uvědomit, že je o čem. Protože když si uděláte výpis věcí, za kterými Affro stál nebo stojí, kolika věcem pomohl a kolika lidem pomohl, tak ten seznam se sakra dlouhý. A to za sebe říkám, že i my dva se určitě neshodneme na všem, ale jeho přínos je neoddiskutovatelný.

První část má hodinu. Na někoho možná dlouhé, ale já se na to dívám obráceně. Kolik dílů nějaké seriálu si tento měsíc dal / dala? A tohle je něco jako seriál. Tohle je audio kniha, kterou můžeš poslouchat jako podcast v iTunes nebo ve Spotify. Ale zároveň taky nemusíš. Je to na tobě,“ uvedl o první epizodě zpovídající Dj Pufaz.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1