hledat

50 Cent chce využít sporu Khabiba Nurmagomeda s UFC a láká ho do vlastní organizace

Sdílej

Producent seriálu "Power" se vložil také do současného pozápasového dění Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomed a dagestánskému vítězi, který kvůli údajnému nadržování a neměření stejným metrem vyhrožuje odchodem z UFC, nabídl možnost účinkování pod jeho křídly.
 
"Myslím, že je špatné, co UFC dělá. Měla by měřit stejným metrem. Hned dnes večer zaplatím 2 miliony v hotovosti, jestli bude Khabíb bojovat u mě v Bellatoru," napsal nedávno na Twitteru frontman G-Unit na adresu toho, jemuž byla pozastavena výplata 2 miliony dolarů.
 
"S Danou Whitem (promotér UFC, pozn. red.) a vaší smlouvou se vypořádám později. UFC není jediná soutěž ve městě. Zubaira je také vítán," doplnil na osobní sociální síti Fiddy, jenž je tak i na starně Tuchugovova, jenž napadl po ukončení zápasu irskou mlátičku přímo v kleci a kterému nejprestižnější organizace na základě toho zrušila zápas.
 
Zmíněný McGregor, který si řekl o odvetu, ale jeho příští zápas proběhne nejdříve na jaře či v létě příštího roku, svůj honorář 3 miliony dolarů obdržel a o víkendu mimo jiné navštívil koncert Drakea, jenž ho minulý týden osobně podpořil v Las Vegas.
 

Rytmus není blbej a dobře ví, že s rukama mám problém. I proto si mě vybral za soupeře, říká Marpo

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?